na sprzedaż: Hotel rezydencja holandiaRodzinny Hotel / Restauracja: Hotel położony jest w samym centrum Karpacza jednocześnie nie narażony na uliczny hałas. Dysponuje 20 miejscami noclegowymi, 60 osobową restauracją, barem który jest jednocześnie recepcją. Do dyspozycji gości jest również biblioteka, gdzie w zaciszu można delektować się filiżanką kawy z dobrą książką. Na poziomie parteru znajduje się PUB urządzony w stylu angielskim , w którym swobodnie mieści się 40 osób, posiada również osobne wejściem co nie koliduje z częścią hotelowo – restauracyjną. Obiekt hotelowy jest ekskluzywnie wyposażony w stylu rustykalnym. Budynek jest posadowiony na działce o powierzchni: 1056 m2. Część mieszkalna zajmuje: 600m2

Działka Nr.1 Przed budynkiem znajduje się działka o powierzchni: 827 m2 aktualnie używana jako parking, sklasyfikowana w planie zagospodarowania przestrzennego jako: B1. Z tego miejsca rozciąga się najładniejszy widok na kotlinę jeleniogórską jak również na Śnieżkę.

Działka Nr.2 Najbardziej interesująca część nieruchomości to działka położona za budynkiem hotelowym Powierzchnia tej działki: 2.269 m2 i jest ostatnią tej wielkości działką budowlaną zlokalizowaną w ścisłym centrum Karpacza, posiadającą jednocześnie pozwolenie na zabudowę do 80 %. Ponieważ działka położona jest na pagórku, istnieje możliwość wybudowania garażu podziemnego z trzema poziomami, o powierzchni +/_ 2000m2, klatki schodowe oraz korytarze nie są liczone do powierzchni zabudowy. Działka jest sklasyfikowana w miejskim planie zagospodarowania przestrzennego jako: A1. W zależności od jakości, koszt budowy na chwilę obecną waha się pomiędzy: 2000,- 3000,- PLN / m2, spodziewana cena sprzedaży w zależności od wykończenia i wyposażenia, to: 7000,- - 10.000,- PLN/ m2. W zależności od wielkości powierzchni można na tej działce wybudować 40 – 50 apartamentów przeznaczeniem na cele mieszkalne oraz / lub pod wynajem.. Z punktu widzenia dotacji z EU na cele turystyczne cały projekt jest bardzo interesujący.

Pobierz Tutaj

Pobierz Tutaj

Pobierz Tutaj

Pobierz Tutaj